O nás

kdo jsme?

Jsme tým složený z trenérů, kteří absolvovali FTVS UK obor plavání a fyzioterapie nebo kurzy učitel či trenér plavání. Všichni procházíme neustálými školeními a semináři, tak abychom si udržovali co možná nejaktuálnější znalosti v oboru, které následně předáváme Vašim dětem.

 

Veškerou naši činnost směřujeme ke dvěma následujícím cílům. Prvním cílem je naučit naše plaváčky a plavce všechny plavecké styly s použitím správné techniky podle nejnovějších světových trendů. Na správnou techniku plavání klademe v naší škole opravdu veliký důraz, tak aby nedocházelo k nevědomému poškozování stavby těla, právě kvůli špatné technice plavání. Druhý náš cíl, neméně důležitý, je zábavná forma výuky, tak abychom všichni odcházeli z každé hodiny s úsměvem na tváři.

 

Nejsme závodní plavecký oddíl, nicméně dbáme na rozvoj plaveckých dovedností a technik do vysoké míry tak, aby kdokoliv, kdo se rozhodne věnovat závodnímu plavání, byl dokonale připraven na přechod do závodního oddílu. Těm, co se závodnímu plavání věnovat nechtějí, se mimo plaveckých dovedností a radosti z vody, dostane zpevnění tělesné stavby, svalů i kostí. Plavání je také nejlepší možný kompenzační sport, pokud se Vaše dítě již naplno věnuje jiným aktivitám.

 

Všichni v našem týmu máme vřelý vztah k dětem a moc rádi Vás uvítáme na jedné z našich lekcí.

Swim School

kde plaveme?

Šutka

V pátek odpoledne mezi 14:00 a 19:00 plaveme ve velkém, nerezovém, 50 metrovém bazénu na Šutce.

 

Axa

Každý čtvrtek od 15:00 do 17:00 plaveme v centru Prahy v Axe. Tento kurz je určen plavcům ve věku 6 až 14 let.

Rehaklub

V pátek dopoledne plaveme v Rehaklubu v Ďáblicích s dětmi ve věku od 0,5 do 6 let.

 

Top hotel

Středy od 13:30 do 18:00 nám poskytuje přátelské zázemí Top Hotel Praha.

Close Menu